ECS-147.4-18-33-JGN-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 2,811
Datasheet
Parametric Equivalent
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 2,811
Datasheet
14.7456 MHz ±20ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead