BZT52C5V1S-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Direct
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 45,363
Datasheet
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
Zener Diode 5.1 V 200 mW ±6% Surface Mount SOD-323