AL5809Q-90EV1
DigiKey Part Number
AL5809Q-90EV1DI-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AL5809Q-90EV1
Voltage - Input
2.5V ~ 60V
Current - Output / Channel
90mA