PBA75F-24-N
DigiKey Part Number
1776-1515-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PBA75F-24-N
Description
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Customer Reference
Detailed Description
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
EDA/CAD Models
PBA75F-24-N Models
Category
Current - Output 1
3.2 A
Efficiency
85%
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V