W5282-12SG-P-324 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
W5282-12SG-P-324
DigiKey Part Number
468-W5282-12SG-P-324-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W5282-12SG-P-324
Detailed Description
Cable Opening
0.240" ~ 0.270" (6.10mm ~ 6.86mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C