W5280-12SG-P-328 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
W5280-12SG-P-328
DigiKey Part Number
468-W5280-12SG-P-328-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W5280-12SG-P-328
Description
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE EN
Detailed Description
Number of Positions
12
Cable Opening
0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C