W3282-12PG-P-328 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
W3282-12PG-P-328
DigiKey Part Number
468-W3282-12PG-P-328-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-12PG-P-328
Detailed Description
Number of Positions
12
Cable Opening
0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C