W3282-12PG-P-318 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
W3282-12PG-P-318
DigiKey Part Number
468-W3282-12PG-P-318-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-12PG-P-318
Detailed Description
Number of Positions
12
Cable Opening
0.180" ~ 0.200" (4.57mm ~ 5.08mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C