W3282-11SG-P-518 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
W3282-11SG-P-518
DigiKey Part Number
468-W3282-11SG-P-518-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-11SG-P-518
Detailed Description
Number of Positions
11
Cable Opening
0.180" ~ 0.200" (4.57mm ~ 5.08mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C