W3282-11PG-P-330 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
W3282-11PG-P-330
DigiKey Part Number
468-W3282-11PG-P-330-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-11PG-P-330
Detailed Description
Number of Positions
11
Cable Opening
0.300" ~ 0.320" (7.62mm ~ 8.13mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C