W3282-10SG-P-535 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
W3282-10SG-P-535
DigiKey Part Number
468-W3282-10SG-P-535-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-10SG-P-535
Detailed Description
Number of Positions
10
Cable Opening
0.350" ~ 0.400" (8.89mm ~ 10.16mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C