VBLD861-125.0M | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VBLD861-125.0M |
Description | XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVCMOS |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | VBLD861-125.0M Models |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±10ppm |
Series | Absolute Pull Range (APR) ±5ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 30mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 4-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.550" L x 0.355" W (13.97mm x 9.02mm) |
Output LVCMOS | Height - Seated (Max) 0.202" (5.13mm) |