415-0082-MM200
DigiKey Part Number
J10384-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0082-MM200
Description
COAX CBL SMA TO SMA 7.8"
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 7.874" (200.00mm)
Category
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Length
7.874" (200.00mm)
Packaging
Bulk
Cable Type
Hand Formable .141
Part Status
Active
Connector Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
18 GHz