415-0033-MM500 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | J10312-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 415-0033-MM500 |
Description | COAX CBL SMA TO SMA 19.6" |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 19.69" (500.00mm) |
Datasheet | Datasheet |
Category | 2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) |
Manufacturer Cinch Connectivity Solutions Johnson | Length 19.69" (500.00mm) |
Packaging Bulk | Cable Type RG-316 DS |
Part Status Active | Cable Impedance 50 Ohms |
Style SMA to SMA | Connector Impedance 50 Ohms |
1st Connector SMA Plug | Overall Impedance 50 Ohms |
1st Contact Gender Male | Frequency - Max 12.4 GHz |