CC453232-220KL | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CC453232-220KL |
Description | FIXED IND 22UH 370MA 900 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 23 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 22 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 370 mA 900mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CC453232-220KL Models |
Category | DC Resistance (DCR) 900mOhm Max |
Mfr | Q @ Freq 10 @ 2.52MHz |
Series | Frequency - Self Resonant 18MHz |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 2.52 MHz |
Type Drum Core, Wirewound | Mounting Type Surface Mount |
Material - Core | Package / Case 1812 (4532 Metric) |
Inductance | Supplier Device Package 1812 |
Tolerance ±10% | Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm) |