ABP8000200SET
ABP8000200SET
ABP8000200SET
DigiKey Part Number
902-1058-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABP8000200SET
Description
BOX ALUM BLACK 7.87"L X 3.23"W
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 7.874" L x 3.228" W (200.00mm x 82.00mm) X 1.260" (32.00mm)
Category
Area (L x W)
25.4in² (164cm²)
Mfr
Design
End Panel(s)
Series
Material
Packaging
Bulk
Color
Black
Part Status
Active
Ratings
Container Type
Box
Shipping Info
Shipped from DigiKey
Size / Dimension
7.874" L x 3.228" W (200.00mm x 82.00mm)
Base Product Number
Height
1.260" (32.00mm)