SZ1-10.00-RY-F4P54
DigiKey Part Number
492-SZ1-10.00-RY-F4P54-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SZ1-10.00-RY-F4P54
Detailed Description
Light Pipe Single Red, Yellow Flexible 10" (254.0mm) Panel Mount, Press Fit
Type
Flexible 10" (254.0mm)
Lens Size
4.20mm