SZ1-10.00-G850-F4P
DigiKey Part Number
492-SZ1-10.00-G850-F4P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SZ1-10.00-G850-F4P
Detailed Description
Light Pipe Single Green Flexible 10" (254.0mm) Panel Mount, Press Fit
Type
Flexible 10" (254.0mm)
Lens Size
4.20mm