LEDRA70AD5-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDRA70AD5-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRA70AD5-XQ
Description
VISION LIGHT - 70 MM AREA - IP68
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Backlight Red
Category
Color
Red
Length
4.016" (102.00mm)
Series
Width
3.583" (91.00mm)
Packaging
Box
Height
1.110" (28.20mm)
Length - Emitting Surface
2.756" (70.00mm)