LEDIA70XD5-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDIA70XD5-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDIA70XD5-XQ
Description
VISION SYSTEM LIGHT 70MM IR
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Square Infrared
Category
Color
Infrared
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
3.000" (76.20mm)
Series
Width
3.000" (76.20mm)
Packaging
Bulk
Height
1.150" (29.21mm)