LEDGA70XD5-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDGA70XD5-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDGA70XD5-XQ
Description
VISION LIGHT - 70 MM AREA5 H
Detailed Description
Square Green
Category
Color
Green
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
3.000" (76.20mm)
Series
Width
3.000" (76.20mm)
Packaging
Box
Height
1.150" (29.21mm)