LEDBLA145XD6-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDBLA145XD6-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDBLA145XD6-XQ
Description
VISION SYSTEM LIGHT 145MM BLUE
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bar Blue
Category
Color
Blue
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
6.730" (171.00mm)
Series
Width
2.340" (59.44mm)
Packaging
Bulk
Height
1.280" (32.51mm)
Part Status
Active
Length - Emitting Surface
5.709" (145.00mm)