AFFC-050-22-153-11 is available for purchase but is not normally stocked.
GCT
In Stock: 0
GCT
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 629
Image for AFFC-050-22-153-11 is not available
AFFC-050-22-153-11
DigiKey Part Number
AFFC-050-22-153-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-050-22-153-11
Description
CABLE FFC/FPC 22POS 0.5MM 6"
Detailed Description
22 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm)
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
6.000" (152.40mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)