Q8F1CXXW110E
DigiKey Part Number
679-1574-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q8F1CXXW110E
Description
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
Detailed Description
LED Panel Indicator White Diffused 100° 110V 6mA Solder Lug
Category
Current
6mA
Panel Cutout Dimensions
0.31" (7.87mm)
Lens Size
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating
25mcd
Lamp Color
White
Lens Color
White
Ratings
AC
Base Product Number
Voltage
110V