Q22F1ARXXSR28AE
DigiKey Part Number
679-3762-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q22F1ARXXSR28AE
Description
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
Detailed Description
LED Panel Indicator Red Diffused 28V 40mA Solder Lug
Category
Voltage
28V
Current
40mA
Packaging
Bag
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.10mm)
Lens Size
18.00mm Dia