Q22F1ARXXSR12AE
DigiKey Part Number
679-3760-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q22F1ARXXSR12AE
Description
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Red Diffused 12V 40mA Solder Lug
Category
Voltage
12V
Manufacturer
APEM Inc.
Current
40mA
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bag
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.10mm)
Part Status
Active
Lens Size
18.00mm Dia