Q22F1AGXXSG220E
DigiKey Part Number
679-3774-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q22F1AGXXSG220E
Description
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Green Diffused 220V 3mA Solder Lug
Category
Voltage
220V
Manufacturer
APEM Inc.
Current
3mA
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bag
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.10mm)
Part Status
Active
Lens Size
18.00mm Dia