A-1PA-137-680B2
DigiKey Part Number
ARF2164-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-137-680B2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC 1.37mm OD Coaxial Cable 26.77" (680.00mm)
Length
26.77" (680.00mm)
Cable Type
1.37mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Additional Resources
In-Stock: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
In-Stock: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
In-Stock: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
In-Stock: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"