A-1PA-132-075B2
DigiKey Part Number
ARF2202-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A-1PA-132-075B2
Description
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), AMC to U.FL (UMCC), AMC 1.32mm OD Coaxial Cable 2.953" (75.00mm)
Length
2.953" (75.00mm)
Cable Type
1.32mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Additional Resources
In-Stock: 320
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
In-Stock: 2
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
In-Stock: 1906
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
In-Stock: 100
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
In-Stock: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"