135104-02-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2452-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135104-02-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Manufacturer
Amphenol RF
Length
19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Cable Type
RG-174
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max
3 GHz