095-725-118M030
DigiKey Part Number
115-095-725-118M030-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-725-118M030
Description
COAX CBL SMP TO SMP 11.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMP to SMP Hand Formable .086 11.811" (300.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bag
Length
11.811" (300.00mm)
Cable Type
Hand Formable .086
Style
SMP to SMP
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMP Plug
Frequency - Max
20 GHz