Image for GMCT41M0NSS00J0/AA is not available
GMCT41M0NSS00J0/AA
DigiKey Part Number
4306-GMCT41M0NSS00J0/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT41M0NSS00J0/AA
Description
GMCT41M0NSS00J0/AA
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
41 Position Housing for Male Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
41
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)