Image for 50004-1320E is not available
50004-1320E
DigiKey Part Number
50004-1320E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
50004-1320E
Description
CONN RCPT HD 320POS PCB
Customer Reference
Detailed Description
320 Connector Receptacle, Female Sockets Through Hole, Right Angle High Density (HDC, HDI, HPC)
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)