Image for 50004-1128E is not available
50004-1128E
DigiKey Part Number
50004-1128E-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
50004-1128E
Description
CONN RCPT HD 128POS PCB
Customer Reference
Detailed Description
128 Connector Receptacle, Female Sockets Through Hole, Right Angle High Density (HDC, HDI, HPC)
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)