AOB15S65L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 69
Datasheet
Similar
Infineon Technologies
In Stock: 2,348
Datasheet
Rohm Semiconductor
In Stock: 0
Rohm Semiconductor
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
In Stock: 770
STMicroelectronics
N-Channel 650 V 15A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount TO-263 (D2PAK)