ABMM1-25.000MHZ-16-T is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
IQD Frequency Products
In Stock: 1,882
Datasheet
25 MHz ±50ppm Crystal 16pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead