45114-010030-3749/14-S-3
DigiKey Part Number
3M15515-3M155951-X-3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
45114-010030-3749/14-S-3
Description
SGL END CBL ASSY 14POS SKT 3"
Customer Reference
Detailed Description
14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.250' (76.20mm, 3.00")
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
0.250' (76.20mm, 3.00")
Connector Type
Socket to Cable
Number of Positions
14
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Additional Resources
In-Stock: 15
Alternate Length
SGL END CBL ASSY 14POS SKT 6"